MÖBLER / Bord / Bord 13141238
nr 1314 1238
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 52 cm, höjd: 47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:29:48
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr